Jaungada eglīte Zemgales vidusskolā

27. decembrī Zemgales vidusskolā notika Jaungada pasākums, kam visi cītīgi un jautri gatavojās. Šajā dienā aktu zālē bija pasakaina atmosfēra – tā bija izrotāta atbilstoši svētku noskaņai, tikpat krāšņi un spilgti kā mūsu eglīte. Tas bija 7. un 10. klases skolēnu pašpārvaldes aktīvistu nopelns.

No rīta Zemgales vidusskolā ciemojās Salatētis ar Sniegbaltīti un Sniegavīrs. Svētkos piedalījās arī pasaku varoņi – Jautrais Tīģerēns (Elīna Baranovska, 12.kl.) un Zilonītis (Stefānija Semjonova, 12. kl.). Bērni kopā ar Zilonīti un Tīģerēnu dejoja, sacentās un gāja rotaļās. Visiem bija jautri! Bērni uzmanīgi sekoja uzveduma varoņiem, pārdzīvoja un patiesi priecājās. Jautrās dejas, spēles un maskas darīja svētkus spilgtus un jautrus. Neiztika bez Jaungada dzejoļiem Salatētim un saldām dāvanām. Salatētis un Sniegbaltīte iepriecināja lielos un mazos ar patīkamām atrakcijām, pārsteidza ar aizraujošiem jokiem, spēlēm un rotaļām. Jautrais Ziemassvētku vecītis interesantā veidā caur jokiem un stāstiem pasniedza bērniem dāvaniņas. Kopā ar Ziemassvētku vecīti un Sniegbaltīti visi smējās, jokoja, gāja rotaļās, minēja mīklas, piedalījās konkursos, fotografējās un dziedāja dziesmas, kas radīja lustīgu atmosfēru un patīkamu svētku noskaņu.

Jaungada pasākumā katram bija dota iespēja uzstāties vai vienkārši palīdzēt saglabāt svētku noskaņojumu un atmosfēru. Katra klase, pat mazuļi, skatītājus aizrāva ar savu uzstāšanos. Rādot priekšnesumus, bērni dāvāja sirds siltumu visiem skatītājiem, jo katra uzstāšanās tika izpildīta ar patiesu mīlestību. Bērni dziedāja dziesmas, dejoja, spēlēja dažādas lomas.

Jaungada eglītes noslēgumā Salatētis un pasaku varoņi novēlēja bērniem labi mācīties, būt paklausīgiem un cienīt pieaugušos. Pēc pasākuma notika jautra diskotēka. Paldies visiem skolotājiem, bērniem un tehniskajam personālam par jautriem un aizraujošiem svētkiem! Draudzīgi un jautri sagaidījām Jauno Gaiļa gadu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *