Biķernieku pamatskolas pedagogi ERASMUS+ projekta ietvaros apmeklēja Slovēniju

Biķernieku pamatskola turpina īstenot Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības partnerības Nr.2 (KA 2) stratēģisko skolu sadarbības partnerības projektu „Radošā enerģija īpašu cilvēku aktivizēšanai” („LAB4S.P.A.C.E. „Special people activating creative energy””, identifikācijas Nr.2016-1-IT02-KA219-024427_2). Decembrī mūsu pedagogi apmeklēja Slovēnijas otro lielāku pilsētu Mariboru un viesojās sadarbības izglītības iestādē – OŠ Borcev za severno mejo.

Tā bija minētā projekta otrā sanāksme. Skolas saimnieki sagatavoja informāciju par speciālo izglītību, tās aspektiem un aktualitātēm. Turpinātas aktivitātes eTwinning kooperācijas ietvaros, nodibinātas partnerības ietvaros izglītības iestādēs tiks īstenoti dažādi pasākumi.

Mūsu pedagogiem bija iespēja apmeklēt unikālas matemātikas nodarbības Lijas Čerčekas vadībā. Matemātikas skolotāja nodemonstrēja pašizstrādāto sistēmu un metodes, ka arī prezentēja izdales materiālus. Arī speciālās izglītības skolotājiem izdevās sarūpēt pārsteigumu. Jasna Trapečara iepazīstināja visus ar Brain Gym sistēmu, kura darbojas Slovēnijas skolā jau 16 gadus.

Mācību braucienā iegūtās zināšanas un pieredzi Biķernieku pamatskolas pedagogi noteikti izmantos un pielietos ikdienas darbā, lai pilnveidotu darbu ar izglītojamajiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *